Tłumacz

piątek, 5 sierpnia 2016

Kategoria B1 - prawo jazdy dla nastolatków

Z roku na rok coraz więcej osób przystępuje do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Niestety nie wszystkim się poszczęści za pierwszym razem, ale większość z nas podchodzi do tematu, że w końcu muszą zdać ponieważ prawo jazdy jest dzisiaj nieodłączne jak karta do bankomatu. Mamy tutaj pewne ograniczenie. Musimy mieć 18 lat.

Osoby nie posiadające prawa jazdy nawet gdy mają pracę biurową mogą mieć problem z jej dostaniem. W końcu w jakiś sposób muszą się do pracy dostać. Oficjalnie nie mówi się o tym, ale w CV ten punkt jest sprawdzany. Jeżeli nie będziemy mieć tego dokumentu uprawniającego do prowadzenia pojazdów może w przyszłości odbić się to na naszej karierze zawodowej. 

U nas znajdziesz rozrusznik i alternator do swojego samochodu !

Wracając do tematu. Kategorie B1 jest na samochody do 400 kg oraz mocy do 20 KM i można otrzymać uprawnienia do prowadzenia pojazdów już w wieku 16 lat. Może to być bardzo przydatne, a producenci samochodów interesują się tym rynkiem i można już spotkać kilka modeli odpowiednich samochodów. Młodzi ludzie w wieku 16 lat już zastanawiają się nad swoim biznesem choć jeszcze chodzą do szkoły. W tych latach powstają pierwsze pomysły StartUpowe, a jak wiadomo StartUp w dzisiejszych czasach oznacza innowacje, a podróżowanie komunikacją miejską jest nie wygodne, taksówki są drogie a Uber jest nie wszędzie. Dlatego tutaj sprawdzi się kategoria B1. Samochód na B1 bez problemu kupimy nawet używany samochód, a potem możemy go dalej odsprzedać. Przez 2 lata na prawdę można dużo zadziałać i choć może nie osiągniemy pozycji lidera Apple to na pewno pozwoli to nam na rozkręcenie StartUpu.Źródło; polstarter.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz