Tłumacz

czwartek, 29 września 2016

Kogo zobaczymy w 24 sezonie Top Gear? Czyżby nowi prowadzący w programie motoryzacyjnym?

Po burzliwej sytuacji w BBC program Top Gear nie zakończył swojej działalności i dalej dumnie widnieje na ekranach milionów fanów tego programu motoryzacyjnego. Szybkie samochody, śmieszne żarty, dreszczyk emocji oraz zabawne sytuacje wyróżniają ten program spośród innych programów z autami w roli głównej. Kilka dni temu BBC ujawniło nowy skład prowadzących w sezonie nadchodzącym w 1017 roku. Głównym prowadzącym zostaje aktor komediowy Matt LeBlanc, miłośnik motoryzacji i szybkiej jazdy. U jego boku pojawią się Chris Harris i Rory Reid.

Ekipa Top Gear 2016


Dyrektor BBC wypowiada się o LeBlancu w samych pozytywach i według informacji jest podekscytowany jego powrotem do programu. Widzieliśmy go już w serii z 2016 roku, jednak nie było wiadomo, czy zostanie dalej jako główny prowadzący. Podpisał umowę na dwa lata, więc zobaczymy go na pewno w dwóch kolejnych sezonach.

Stary skład Top Gear rozpoczął współpracę z Amazonem i powstał nowy serial The Grand Tour


Stacja filmowa podsumowała całą emisję sezonu 23 i podało, że wynik oglądalności był dla nich zadowalający. Poprzednia trójka prowadzących, których na pewno nie zapomnimy zaczęła współpracę z Amazonem tworząc konkurencyjny program o nazwie The Grand Tour. Zobaczymy, czy starzy prezenterzy zatrzymają widzów i pokażą BBC zaciśniętą pięść.

Alternatory i rozruszniki do samochodów


W programie pokazywane są najnowsze sportowe samochody, jak również samochody używane. W wielu odcinkach prowadzący wybierają się w szalone podróże. Nie straszne im naprawy samochodów, wymiany rozruszników lub alternatorów. Zobaczymy, jakie jeszcze podróże odbędą z Top Gear nasi nowi i zabawni prowadzący.


Źródło: polstarter.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz