Tłumacz

piątek, 28 lipca 2017

Nowy Rolls Royce Phantom już po premierze!

Fani angielskiej, luksusowej marki po czternastu latach od premiery kolejnej wersji Phantoma obecnego na rynku już od 92 lat mogą na reszcie zobaczyć nową limuzynę! Samochód nie przeszedł zbyt wielkiej rewolucji, jeśli chodzi o wygląd, jednak fani tej ekskluzywnej marki na pewno zauważą zmiany w pierwszej sekundzie patrzenia na samochód. Auto przeszło słabo zauważalny lifting. Nie zmieniło się tradycyjne podejście do wyglądu Phantomów. Auto, które wygląda bardzo podobnie do swojego poprzednika, jest tak naprawdę całkiem innym i nowym samochodem. Przez kolejną dekadę możemy spodziewać się produkcji tego samego samochodu, który określa się jako architekturę luksusu.


Pierwszy raz w historii Rollce Royse chce wprowadzić do swojej oferty SUV, który będzie opierał się na takiej samej platformie jak Phanto. Kolejne projekty samochodów, które będą czerpać od Phantoma, to następcy modeli Wraith, Ghost oraz Dawn. Auto to jest składane ręcznie i nie jest produkowane seryjnie. Prawdopodobnie architektura samochodu pozwoli na tworzenie unikatowych modeli projektowanych w pojedynczych egzemplarzach. Taka procedura była bardzo dawno obecna w firmie i miejmy nadzieję, że wróci do łask.


W najnowszym modelu Phantoma zobaczymy pierwszy raz w historii grill, który jest lekko pochylony, co nadaje mu lepszą integrację z resztą samochodu. Poprzednie modele zawsze miały pionowo postawiony grill. Z nowości, to pojawienie się laserowych świateł. Od jakiegoś czasu jest to popularne w luksusowych limuzynach innych marek. Auto jest bardziej smukłe, lżejsze i w porównaniu do poprzedników, bardziej dynamiczne.


Źródło: polstarter.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz